Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 5
1
Suplementy diety / Re: ProFlexen na stawy opinie
« Last post by GrzegorzPiekarczyk on October 24, 2018, 09:29:13 am »
To jeszcze nie jest docelowa recenzja ale postanowiłem pokrótce opisać działanie glukozaminy, to fajny suplement na stawy tylko niestety nie na każdego działa trzeba trafić i niestety ma skutki uboczne takie jak zgaga więcej informacji tutaj https://opiniomat.co.pl/glukozamina-i-chondroityna-na-stawy-opinie-dzialanie-na-co-zwrocic-uwage/
2
Dla doroslych / Re: żeńszeń postaw na prostotę
« Last post by GrzegorzPiekarczyk on October 24, 2018, 09:26:54 am »
W temacie żeńszenia polecam lekturę http://lepszyseks.info.pl/zen-szen-najsilniejszy-naturalny-afrodyzjak/, tam są podstawowe informacje. Z tego co się orientuję w temacie, a trochę się orientuję, żeńszeń to jeden z niewielu środków które ma działanie potwierdzone badaniami badania rzeczywiście wykazały że regularne stosowanie żeńszenia przez kilka tygodni wyraźnie poprawia sprawność seksualną i potencję
3
Suplementy diety / ProFlexen na stawy opinie
« Last post by GrzegorzPiekarczyk on October 21, 2018, 03:31:55 am »
ProFlexen to glukozamina i chondroityna ale też kolagen typu II i ekstrakty zapewniające dobrą kondycję stawów. Jeśli obawiasz się skutków ubocznych glukozaminy (zgaga) to ten suplement jest dla ciebie, bo zawiera jej akurat tyle żeby pomogła a miała możliwie najmniejsze działania uboczne.

ProFlexen szybko regeneruje i pomaga osobom, które mają chore / uszkodzone / zdegenerowane stawy wskutek aktywności lub jej braku oraz na skutek starzenia się i oczywiście kontuzji. Strona producenta jest tutaj niebawem opublikuję pełną recenzję
4
Suplementy diety / Re: Ashwagandha zioło ajurwedyjskie opinie
« Last post by dottie on October 13, 2018, 01:39:47 am »
no i po ostatniej wizycie tutaj postanowiłam się tą ashwagandhą zainteresować i oczywiście kupiłam w efekcie to zioło. Na razie jako susz, piszę na razie bo chyba jednak przejdę na jakieś kapsułki, bo ten susz jest okropny w smaku i nawet trudno go przemycić jako dodatek do czegoś innego.

ale działanie ważniejsze niż smak i powiem tak - to już będzie prawie dwa tygodnie jak używam i wszystko mi się poprawiło, samopoczucie lepsze, lepiej i łatwiej wychodzi mi się do ludzi, a jak śpię... poezja. Chyba działa tak jak powinno.
5
Suplementy diety / Witamina D3
« Last post by AnitaJurkin on October 13, 2018, 01:37:31 am »
tak naprawdę to trudno opiniować ten suplement, bo witamina D3 jest nam niezbędna. I o ile wybierzemy kapsułki z tą witaminą i będą to kapsułki dobrej jakości, to na pewno uzupełnią niedobory w naszym organizmie.

A na niedobory witaminy D3 jesteśmy dzisiaj praktycznie skazani, bo raz - słońca u nas mało, dwa - nawet gdy jest to chronimy się przed nim pod ubraniami i kosmetykami z fitrami w ramach zabepieczania się przed rakiem.

Sensu suplementacji witaminą D3 nikt już dziś praktycznie nie podważa (choć można znaleźć ją również w pokarmach! - to warto wiedzieć).

Zapraszam więc przede wszystkim do dyskusji o różnych kombinowanych wynalazkach typu bo ja wiem... witamina D3 plus magnez - czy jest sens sięgać po coś takiego, jak sądzicie?
6
Dla doroslych / żeńszeń postaw na prostotę
« Last post by zibi on October 10, 2018, 04:11:06 am »
ja tam nie lubię żadnych złożonych wynalazków, bo nigdy nie mam pewności co do czego pasuje czy coś w tym stylu, a poza tym te złożone i tzw. zaawansowane wynalazki są drogie, ja biorę regulanie  żeńszeń, miesiąc biorę potem miesiąc przerwy i tak w kółko i jestem całkiem zadowolony
7
Kosmetyki do wlosow / Re: Tabletki na włosy
« Last post by zibi on October 10, 2018, 04:09:14 am »
no to jak dla mnie wyjątkowym takim suplementem jest tauryna, zacząłem ją brać nie na włosy, ale na mięśnie (jest potrzebna sportowcom) no i odkąd biorę moje włosy są mocniejsze, nie wiem jak to jest z łysieniem, bo sam raczej chyba nie łysiałem, ale włosy jakby stały się gęściejsze.

Tauryna panowie ;)
8
Dla doroslych / Re: Potency gel polecam
« Last post by PPas on October 07, 2018, 03:21:56 am »
jakoś mało na ten temat, potrzeba pomocy w rozruszaniu forum? sluze xD
9
Kosmetyki do wlosow / Tabletki na włosy
« Last post by GrzegorzPiekarczyk on October 07, 2018, 03:19:54 am »
Rozmawiałem wczoraj z dziewczynami (moimi znajomymi) i jakos tak jak zawsze zeszło na włosy, panie mają z tym spory problem tzn. nie zawsze problem ale przykladaja wielką wagę do stanu i kondycji włosów.
Przy okazji zorientowałem się, że prawie wszystkie moje znajome nie tylko z wielką uwagą wybierają kosmetyki do włosów ale i stosują jakieś suplementy. Z tego co mówiły biotyna cieszy się bodaj największą popularnością na ten moment. Dobra jest to fakt i polecam, ale chciałem o czym innym.

Mianowicie założyłem temat, żeby zbierac tu info o tabletkach na włosy, jest ich chyba coraz więcej ale też większość powiela te same schematy. Dlatego prosiłbym tu podrzucać informacje o jakichś wyjątkowych suplementach.

________________
Coś ode mnie w tym temacie - https://opiniomat.co.pl/tabletki-przeciw-wypadaniu-wlosow-aktualny-ranking/
10
Kosmetyki do wlosow / Naturalne olejki do włosów
« Last post by mmania on October 07, 2018, 01:53:19 am »
Myślę, że warto założyć taki temat, w którym będziemy się wymieniać swoimi opiniami na temat używanych naturalnych olejków do włosów.
Ja regularnie stosuję kilka, a najdłużej chyba olejek rycynowy, który jest bardzo dobry tylko niestety trudno się go zmywa z włosów.
Pages: [1] 2 3 ... 5